Soki Śmierci

Napisane przez Sui Generis

 

Z dumą przedstawiamy powieść jednego z  naszych przyjaciół który od lat współpracuje z portalem. Jednakże w tym wypadku postanowił zachować anonimowość. Jest to lektura z gatunku horroru erotycznego, lub jak ktoś woli thrillera metafizycznego. Szczególnie polecana gustom otwartym.

 

 

Od autora:

,,Z jednej strony to zawierający prostą fabułę utwór, bez nacisków na charakterystyki postaci, przedstawia porywisty przez Eonikę rejs rzeką linearnego w trzech trybach czasu dwojga młodych Wampirów, złączonych niewidzialnymi mocami Najwyższej Siły, poprzez chylącą się ku upadkowi cywilizację człowieka, ratując przedstawicieli swojego gatunku przed Apokalipsą. Ich celem jest przekazać wolę Przenajświętszej Matki Śmierci i przetrwać, a przeto wziąć udział w budowie Nowego Wspaniałego i Czarnego Świata, zwanego czasem Erą Wodnika.
   Z drugiej strony, pod lustrami wody, powieść ta wskazuje zakryte przed Profanum tajemnice, wiedzę i gnozę o Pierwotnym Stworzeniu, o Synu Człowieczym, o „starych jak świat” Siedmiu mnożących się przez Siedem (anty)kosmicznych siłach, wykorzystywaną przez sługi mijającego porządku i w ich świętych pismach promują ją jako własną. Ukazuję też jakimi sposobami dążyli do utrzymania dotychczasowego monopolu na władzę, zmieniając biegun z solarnego na ciemny oraz jak chcieli tego dokonać.

   Debiutancką powieść można uznać za Erotyczny Horror Thriller Metafizyczny, okrutny, brutalny, krwiożerczy, jak sama ludzkość. Okraszony Magią Śmierci… i życia, zarówno tego przemijalnego, jak i wiecznego."

 

Zapraszamy do pobrania

 

 

 

Serwisy