InLight

  

Przedstawiam Lucyferyjskie techniki medytacyjne, otwierające Bramy do transformacji z klasycznego umysłu ludzkiego, będącego z góry skazanym na porażkę, w Umysł poza uwarunkowania trzymających w kajdanach systemów. W odpowiedniej kolejności pojawią się kolejne artykuły, zawierające wskazówki i informacje, umożliwiające Czarnym Perłom wyjść poza te uwarunkowania.

 


 

  Witam w pierwszym odcinku serii „O Przebudzeniu". To dla mnie wielki zaszczyt móc dzielić się rozwijającą się wiedzą i praktyką. Tak, w tym odcinku przeczytacie także o praktyce oddzielania fantazji i wyobraźni od percepcji. Zaczynamy.

 

czwartek, 24 styczeń 2019 18:19

O przebudzeniu - wstęp

 

 Przebudzenie – jeden z najbardziej oklepanych wyrazów XXI wieku. Pod jego pojęciem kryje się wiele znaczeń, pomysłów, idei itp. Przyglądając mu się uważniej, otwieram cykl odcinków (niektóre z pewnością będą rozłożone na części), których celem jest zastosowanie dotychczasowej oraz rozwijającej się wiedzy, idei, pomysłów, jak również praktyki. Celem jest stać się bardziej dojrzałym i świadomym siebie człowiekiem.

 

środa, 23 styczeń 2019 20:18

360 x Kula

 

Dzięki oczom w głowie wyrobiliśmy sobie nawyk obserwowania w przód, często nie zwracając uwagi co się dzieje za naszymi plecami i mam tu na myśli najzwyklejszą świadomość siebie. Przedstawiam technikę medytacyjną, która ma na celu uwrażliwić waszą percepcję na „bycie” wokół.

 

Serwisy