Rzecznik

czwartek, 20 luty 2020 20:06

Wylęgarnia dusz

  

 

Zachęcam podejść do wybranych przez siebie fragmentów ze znacznym dystansem, Z poczuciem humoru. Materiał ten popularnie nadaje się na powieść sci-fi, fantasy, zapiekane psychologią, ezoteryką, okultyzmem, a potajemnie zawiera, co zawiera... zatem życzę miłej „przejażdżki”.

 

 

poniedziałek, 11 listopad 2019 19:36

Czarne Dziury

 

 

   Wciąż nie jesteśmy w stanie wiele powiedzieć o tych (Anty-kosmicznych) Monstrualnych Potworach i skąd się wzięły. Gdyby jednak spojrzeć na nie pod kątem starożytnych pism uzyskamy pewne odpowiedzi. Z przymrużeniem oka dodam, że starożytne pisma poniekąd można traktować jako naukę prawie ścisłą. W tych minionych epokach, gdzie ludzka percepcja była tak, a nie inaczej ukształtowana, spełniając swoją rolę, której następstwem jest dzisiejsza nauka ścisła, tak bardzo przypominająca ortodoksyjną, tak piętnowaną jeszcze nie tak dawno temu przez kościół. Wszakże wszystko w dobie nowej ery się zmienia, nauka ścisła szuka równań wykraczających poza trzeci wymiar, czy wzorów na świadomość, a nawet Boga...

 

wtorek, 09 lipiec 2019 18:44

Rogi Asmodeusza - technika medytacyjna

 

  Poniższa technika medytacyjna oparta jest na Czakrach oraz Kundalini. Skonstruowana jest na harmonijnym wzorcu, w kształcie Rogów Asmodeusza oraz Drzewa Życia i Drzewa Śmierci, a jej początek i zakończenie możliwy jest na trzy sposoby, wewnętrzny przebieg na dwa. W pracy partnerskiej struktura działa na zasadzie 3-2-3x2.czwartek, 11 kwiecień 2019 19:34

Wampiryzm - Wprowadzenie

 

Istnieje wiele mitów na temat wampiryzmu, ale sam wampiryzm jest jednym z fundamentów ludzkiej natury i należy o tym pamiętać, trzeba to wiedzieć. Wyróżnia się trzy jego odmiany: Eteryczny, Mentalny i Astralny. Pierwotnie odnosił się do instynktownych zachowań ludzi (Ścieżka Lewej Reki), a dopiero później przerzucono go na płaszczyznę świata fizycznego (Ścieżka Prawej Ręki), co poskutkowało narodzinami najrozmaitszych legend, baśni i mitów. W rezultacie nasz fundament został zapomniany, a przy tym wypaczony. Nie stało się tak przez przypadek.
   Ten artykuł służy odczarowaniu zabobonnej wizji wampiryzmu, która przesycona jest dezinformacją, powodującą brak właściwego zrozumienia, będącego podmiotem strachu.

 

czwartek, 07 marzec 2019 19:11

Piekło biblijne

 

A raczej jedna z jego interpretacji.

 

 

Serwisy